Úplata za předškolní vzdělávání

Výši úplaty za předškolní vzdělávání stanovuje ředitelka školy na základě zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání a vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, v platném znění.

Úplata za předškolní vzdělávání je stanovena na školní rok od 1. 9. 2023 do 31. 8. 2024 a činí 450,- Kč (výjimka je stanovena platovou směrnicí)

Povinné předškolní vzdělávání a odklad školní docházky je v mateřské škole bezplatné.

Úplata za předškolní vzdělávání o prázdninách se řídí každoročně rozhodnutím ředitelky (po stanovení termínu uzavření školy). O výši úplaty v době prázdninového provozu budou rodiče informováni minimálně dva měsíce před přerušením provozu.

Úplata za příslušný kalendářní měsíc je splatná do patnáctého dne stávajícího kalendářního měsíce.

Úplata za vzdělávání probíhá bankovním převodem ve prospěch číslo účtu 123-2871500237/0100

Každé dítě má přidělený vlastní variabilní symbol. Ve výjimečných případech po domluvě s ředitelkou školy je možné uhradit platbu v hotovosti.